Футбольний клуб «Чернігів» не втримав перемогу

12 листопада матч дванадцятого туру Чемпіонату України Першої ліги футболісти ФК «Чернігів» провели на виїзді в Черкасах проти місцевої команди «ЛНЗ», яка після одинадцяти турів була лідером групи Б.

Гра розпочалася із вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Хоча до середини першого тайму обидві команди демонстрували рівну гру, першими забили господарі. Денис Долинський обвідним ударом відкрив рахунок.

Втім, чернігівці прагнули відігратися, і на 42-й хвилині це їм вдалося. Після подачі кутового голкіпер черкащан Кірілл Самойленко невдало зіграв на виході і Максим Шумило ударом головою зрівняв рахунок.

На початку другого тайму чернігівські «тигри» вийшли вперед. Микола Сираш ударом із близької відстані відправив м'яч у ворота господарів поля.

На 62-й хвилині матч було призупинено через повітряну тривогу.

Більше ніж через півтори години гру було поновлено. Після вимушеної перерви черкащани заграли активніше, як наслідок — мали гольові моменти.

На останній хвилині матчу, головний арбітр зустрічі Олександр Афанасьєв угледів порушення правил у карному майданчику гостей з боку чернігівця Анатолія Романченка проти Андрія Сторчоуса, і призначив пенальті. Сам постраждалий і реалізував одинадцятиметровий.

Отже, після бойової нічиєї з рахунком 2:2 з черкаським «ЛНЗ», чернігівські «тигри» продовжують перебувати на п’ятій сходинці турнірної таблиці у групі Б, а «ЛНЗ» продовжує лідирувати.

Матч тринадцятого туру Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Чернігів» проведе 20 листопада вдома проти СК «Полтава».