Голові Асоціації ветеранів футболу Чернігівської області — 70 років!

Чернігівська обласна федерація футболу від імені всієї футбольної громадськості Чернігівщини вітає Голову Асоціації ветеранів футболу Чернігівської області, голову Комітету з етики та «Чесної гри» Чернігівської обласної федерації футболу, члена Виконавчого комітету Чернігівської обласної федерації футболу 

ГРУЗНОВА ЮРІЯ МИКОЛАЙОВИЧА З 70-річчям.

Бажаємо шановному імениннику міцного богатирського здоров’я, молодечого запалу, міцності духу і наснаги для здійснення всього задуманого на довгі-довгі роки. Щиро бажаємо щастя, благополуччя, успіхів, миру та злагоди.

Нехай Вас у всіх починаннях супроводжує вдача, розуміння і підтримка з боку рідних, колег і однодумців, а непроста робота приносить тільки задоволення та перемоги. Наснаги та усіляких гараздів і довгих щасливих літ.

Грузнов Юрій Миколайович – талановитий футболіст та футбольний тренер.

Юрій Миколайович – перший головний тренер Чернігівської «Десни» у незалежній Україні, під керівництвом якого у дебютному чемпіонаті вона посіла п’яте місце в груповому турнірі першої ліги.

Як гравець, у числі інших «деснянців», завойовував у 1968 році путівку в другу групу класу «А», а в складі чернігівського «Хіміка» у сезоні 1976 року повертав Чернігову прописку в другий всесоюзній лізі.

Першим із безпосередніх вихованців чернігівського футболу у 1965 році був запрошений у київське «Динамо». Школу дубля столичного клубу проходив разом із майбутніми знаменитостями Євгеном Рудаков, Володимиром Мунтяном, Анатолієм Бишовцем, Анатолієм Пузачем. За сезон 1966/68 років зіграв за чернігівську «Десну» 104 матчі і пропусти всього 84 голи. Коефіцієнт його надійності – 0,8 бала – восьмий серед усіх воротарів, що виступали в українських командах класу «Б».

Головним тренером «Десни» працював у 1990 – 1993 та у 1999 – 2002 роках. А у проміжку набув досвід роботи у білоруському футболі і вищій лізі Чемпіонату України (криворізький «Кривбас»).

У різні роки виводив в елітний дивізіон білоруського чемпіонату «МПКЦ» (Мозир), ФК «Гомель», а у фінал кубка країни – «Белшину» (Бобруйськ), яка потім під його керівництвом у рамках розіграшу Кубка володарів кубків європейських країн зустрічалася з албанськими футболістами.

У 2004 році працював у вищолігівському «Металурзі» (Запоріжжя).

До 2016 роки працював тренером Чернігівської жіночої команди «Легенда».

Чернігівська обласна федерація футболу

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?