Два автобуси отримала спортивна школа «Юність» у Чернігові

День Святого Миколая для вихованців Чернігівської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Юність» і справді виявився святом. Спортивний  заклад  отримав два новенькі автобуси Форд-транзит, а юні футболісти та футболістки — чудові призи.

Директор ЧСДЮШ «Юність» Геннадій Прокопович зазначив, що відтепер майбутні спортсмени зможуть їздити на змагання своїм транспортом і не лише тут, в Україні, а й навіть за кордон. А придбали автобуси завдяки трансферу відомого футболіста Андрія Ярмоленка, який у минулому тренувався у цій же школі.

— Про такий стадіон і такі авто у наші часи навіть й не думали, — підкреслив колишній тренер Андрія Ярмоленка, а нині — завуч ЧСДЮШ «Юність» Віктор Лазаренко. — Зараз всі умови новим керівництвом для розвитку спорту, і ,зокрема, футболу тут, у нашій школі, створені.

А ще на святі відбувся розіграш 80 м’ячів серед вихованців цього спортивного закладу.

Вручали подарунки заступник голови Чернігівської обласної Федерації футболу Анатолій Свистун, нинішній гравець футбольного клубу «Динамо» Дмитро Кримчанин і воротар команди «Ворскла» Кирило Фесюн.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?