Чернігівських «тигрів» розгромили під акомпанемент рясного дощу

11 листопада у шістнадцятому турі Чемпіонату України в Першій лізі футболісти ФК «Чернігів» на місцевому стадіоні «Юність» приймали одного із лідерів першості — команду «Вікторія» із міста Суми.

Слід зазначити, що матч проходив під акомпанемент рясного дощу, як наслідок на полі було багато калюж, що ускладнювало футболістам проявляти власну ігрову майстерність.

Перед грою всі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Зі стартових хвилин матчу сумчани домінували на полі. Хоча в середині тайму чернігівці і вирівняли гру, на 42-й хвилині гості вийшли вперед. Сумчани скористалися серією помилок чернігівських захисників, і Сергій Машталір, перебуваючи на лінії воротарського майданчика, спрямував м’яч у ворота господарів.

У другому таймі через погодні умови команди перевели гру у спокійне русло, час від часу проводячи поодинокі атаки.

На 75-й хвилині матчу чернігівський захисник Олексій Зенченко у власному штрафному майданчику збив гравця гостей Антона Байдала, і арбітр матчу Віталій Маляр призначив пенальті, яке впевнено реалізував Ярослав Галенко.

Через п’ять хвилин сумчани забили третій гол. Ярослав Галенко завершив швидку атаку гостей, оформивши дубль.

Отже, після поразки від сумської «Вікторії» з рахунком 0:3, чернігівські «тигри» продовжують перебувати на останній, десятій сходинці у турнірній таблиці.

На першій сходинці у групі «Б» перебуває петрівський «Інгулець».

У групі «А» лідирують львівські «Карпати».

Матч сімнадцятого туру Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Чернігів» проведе 19 листопада на виїзді проти команди «Гірник-Спорт» із Горішніх Плавнів.