Тимошенко прокоментувала підписання томосу для нової церкви

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко назвала підписання Константинополем томосу для Православної Церкви в Україні символом духовної ідентифікації нації.

5 січня 2019 р Константинопольський патріарх Варфоломій підписав томос для нової української церкви, яку відтепер називають, окрім офіційної назви ще й як Святійша церква України.

6 січня томос офіційно вручать нашому митрополиту Епіфанію.
У своєму зверненні Вселенський патріарх Варфоломій сказав: «Побожний Український народ чекав цього благословенного дня цілих сім століть» …

«Часом чую, як люди висловлюють невдоволення «церковною пропагандою». Мовляв, ми – світська держава, а тому не варто силоміць нав’язувати нам цінності та вподобання якоїсь окремої конфесії», — зазначає Юлія Тимошенко у facebook.

Лідер «Батьківщини» підкреслює, що «тут ми маємо справу не тільки з церковною політикою, не тільки з вірою і не лише з православними таїнствами. Томос – це маркер. Це символ духовної ідентифікації нації та величезний стимул до єдності України».

«Хай допомагає всім нам Господь на нашому шляху. З вірою в Україну, з вірою в краще майбутнє! Вперед, Україно!» —наголосила Юлія Тимошенко.

Привітання Юлії Тимошенко з Новим роком та Різдвом

Щиро вітаю всіх християн, які святкують світле Різдво Христове за григоріанським календарем! Сніг ішов півдня й цілу ніч, принаймні у Києві. Тепер будемо зі справжнім зимовим святковим настроєм і на Новий рік, і на обидва Різдва! До речі, мені доводилося зустрічати людей, які обурювалися “подвійним Різдвом”. Я їм кажу: навпаки, це – чудово, що у нас два Різдва. Ми живемо в цікаві, насичені і змістовні часи. Ми вигадуємо нові слова та нові жанри, ми впроваджуємо нові свята, ми прямо на ходу творимо нову культуру. Ми толерантні й полікультурні. Це дуже добре й класно! Залишилося до цього ще додати достойний рівень життя, на який заслуговує Україна. Але цього ми також неодмінно досягнемо, і вже зовсім скоро, я обіцяю!Не забувайте, що дні Різдва – це ще й час великого милосердя. Робіть добро і творіть любов. Хай допомагає нам всім Господь!Щастя Вам, успіхів, родинного затишку і тепла! Хай все буде добре! Зі світлим Різдвом Христовим!

Юлія Тимошенко 发布于 2018年12月24日周一

Використане головне фото: Reuters

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?