Футбольний клуб «Чернігів» на зимову перерву йде в п'ятірці

24 листопада перенесений матч другого туру Чемпіонату України в Першій лізі футболісти ФК «Чернігів» провели на виїзді проти команди «Гірник-Спорт» із Горішніх Плавнів, що на Полтавщині.

Слід зазначити, що трансляції матчу не було.

Втім із доступних інтернет-джерел відомо, що на 10-й хвилині чернігівці відкрили рахунок. Гол забив Мирослав Сердюк.

А на початку другого тайму Віталій Ментей подвоїв рахунок.

Отже, після перемоги з рахунком 0:2 над командою із Горішніх Плавнів, чернігівські «тигри» піднялися на п’яту сходинку турнірної таблиці у групі Б.

Матч останнього перед зимовою перервою, чотирнадцятого туру Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Чернігів» провели 27 листопада на виїзді проти кременчуцького «Кременя».

Гра розпочалася із вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Обидві команди розпочали гру в швидкому темпі. Хоча кременчуцькі футболісти і володіли територіальною та ігровою перевагою, в першому таймі голів не було.

Слід зазначити, що на 30-й хвилині матчу трансляція поєдинку обірвалася.

Із офіційного сайту Професійної футбольної ліги відомо, що на 52-й хвилині матчу гравець «Кременя» Денис Галата відкрив рахунок у зустрічі, на 56-й його подвоїв, а наприкінці матчу, забив третій гол оформивши хет-трик.

Отже, після поразки з рахунком 3:0 від кременчуцького «Кременя», чернігівські «тигри» завершують першу частину Чемпіонату на п’ятій сходинці турнірної таблиці у групі Б, а лідером залишився черкаський «ЛНЗ».

У весняній частині Чемпіонату ФК «Чернігів» буде боротися за збереження прописки в Першій лізі.