Чернігівські «тигри» не змогли здолати суперників із Полтави

20 листопада матч тринадцятого туру Чемпіонату України в Першій лізі футболісти клубу «Чернігів» провели вдома проти команди «Полтава».

Гра розпочалася із вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Вже на 6-й хвилині через грубу помилку господарів поля рахунок у матчі було відкрито. Захисник чернігівців Анатолій Романченко ударом головою відправив м'яч у власні ворота.

Після забитого голу «тигри» прагнули зрівняти рахунок і мали для цього нагоди. Лише Дмитро Кулик мав мінімум три стовідсоткові гольові моменти для взяття воріт, але м'яч уперто не йшов у ворота полтавців.

У другому таймі чернігівські футболісти продовжували атаки на ворота суперника, але гості впевнено оборонялися і втримали мінімальну перевагу до кінця зустрічі.

Отже, після поразки з рахунком 0:1 від СК «Полтава», чернігівські «тигри» опускаються на шосту сходинку турнірної таблиці у групі Б. Лідирувати продовжує черкаський «ЛНЗ».

Матч чотирнадцятого туру Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Чернігів» проведе 27 листопада на виїзді проти кременчуцького «Кременя».