Чернігівські футболісти перемогли на виїзді своїх суперників

Матч восьмого туру Чемпіонату України у Першій лізі футболісти ФК «Чернігів» провели 15 жовтня на виїзді в місті Умань на стадіоні «Центральний» проти томаківського «Скорука» з Нікопольського району.

Гра розпочалася із вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

З перших хвилин матчу ініціативу захопили футболісти «Скорука». Як наслідок, до 15-ї хвилини першого тайму вони виконали чотири кутові удари на ворота чернігівців. В середині тайму гра вирівнялася і обидві команди демонстрували обопільну боротьбу.

На самому початку другої половини гри футболісти з Чернігова вийшли вперед. Роман Вовк завершив швидку атаку точним ударом у ворота «Скорука».

Після пропущеного м'яча томаківці прагнули відігратися та «тигри» грамотно діяли в обороні.

На 86-й хвилині чернігівці упіймали номінальних господарів поля на контратаці, і Роман Вовк поставив остаточну крапку у зустрічі, оформивши дубль.

Отже, після виїзної перемоги над томаківським «Скоруком» з рахунком 0:2 чернігівці закріплюються на п'ятій сходинці у групі Б. Лідирує київська «Оболонь».

Матч дев'ятого туру ФК «Чернігів» проведе вдома 23 жовтня проти команди «Гірник-Спорт» із Горішніх Плавнів.