Чернігівські футболісти отримали поразку від хмельницького «Поділля»

27 квітня матч шостого туру другого етапу Чемпіонату України в Першій лізі футболісти ФК «Чернігів» провели на виїзді в Хмельницькому проти місцевого «Поділля».

Гра розпочалася зі вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Вже на 4-й хвилині подільські футболісти відкрили рахунок. Олег Веремієнко ударом головою замкнув навісну передачу з кутового.

Чернігівці прагнули відігратися і на 26-й хвилині їм це вдалося зробити. Дмитро Мироненко виконав навісну передачу у штрафний майданчик господарів поля і В'ячеслав Койдан, високо підстрибнувши, головою спрямував м’яч у ворота.

У другому таймі обидві команди багато комбінували, проводили обопільні атаки й демонстрували рівну гру. Втім, на 75-й хвилині чернігівський гравець Андрій Вересоцький у власному штрафному майданчику потягнув за футболку нападника господарів поля Богдана Кобзаря. Арбітр матчу Сергій Труба призначив пенальті та вилучив порушника з поля. Сам постраждалий, Богдан Кобзар і реалізував одинадцятиметровий.

Через десять хвилин головний тренер «тигрів» Валерій Чорний незадоволений діями арбітра, вилаявся на його адресу, за що також був вилучений.

В час, що залишався, чернігівські гравці прагнули зрівняти рахунок, але в них так нічого і не вийшло.

Отже, після поразки з рахунком 2:1 від хмельницького «Поділля», чернігівські футболісти продовжують перебувати у зоні вильоту, а саме на передостанній дев’ятій сходинці у групі «вибування», а хмельничани захопили лідерство.

В «чемпіонській» групі лідирують львівські «Карпати».

Матч сьомого туру другого етапу Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Чернігів» проведе 4 травня вдома проти чернівецької «Буковини».

Результати матчів 6 туру

Група «Вибування»:

«Поділля» (Хмельницький) — ФК «Чернігів» 2:1.

«Металіст» (Харків) — «Кремінь» (Кременчук) 2:1.

«Буковина» (Чернівці) — «Діназ» (Вишгород) 0:1.

ФК «Хуст» — «Металург» (Запоріжжя) матч відбудеться 28 квітня.

«Нива» (Тернопіль) — «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) матч відбудеться 28 квітня.

Група «Чемпіонська»:

СК «Полтава» — «Карпати» (Львів) 0:1.

«Лівий Берег» (Київ) — «Кудрівка-Нива» (Бузова) 1:2.

«Інгулець» (Петрове) — «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) 4:0.

«Вікторія» (Суми) — «Агробізнес» (Волочиськ) матч відбудеться 28 квітня.

ФСК «Маріуполь» — «Епіцентр» (Кам'янець-Подільський) матч відбудеться 28 квітня.