У Чернігові паркувальний збір — найменший в Україні. Буде реорганізація

Чернігів готовий не словом, а ділом допомогти ветеранам АТО, які мають бажання і здібності, щоби займатися бізнесом.

А саме, передати учасникам антитерористичної операції право адміністрування по місту всіх паркувальних майданчиків, які відносяться до комунального підприємства «Паркування та ринок».

Про це Чернігівській міський голова Владислав Атрошенко сказав, зокрема, на засіданні Ради ветеранів АТО, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) воїнів АТО при Чернігівській міській раді, що відбулося 13 січня.

Як відомо, досі адміністрування міських паркувальних майданчиків здійснює КП «Паркування та ринок». Проблемою в цій роботі є те, що існує багато випадків, коли водії, користуючись паркувальним місцем, не сплачують за нього. Часто-густо, аби не платити, на вимогу паркувальника відповідають грубощами або демонстрацією всіляких «важливих» посвідчень.

Міський голова на засіданні Ради ветеранів АТО зазначив, що місто готове передати право на адміністрування паркувальних майданчиків учасникам АТО з нульовою орендною платою. Єдина умова – за рік наперед сплатити в бюджет податок  на паркувальний збір на підтвердження серйозності своїх намірів. У Чернігові цей податок чи не найменший в Україні – 0,5% з кв. м. Загальна сума, яку необхідно сплатити, складає близько 458 тис. грн.

Натомість учасник АТО, який візьметься за цю справу, зможе працевлаштувати більше двох десятків своїх побратимів та при належній організації роботи отримувати достойний прибуток.

За словами Владислава Атрошенка, він сподівається, що участь ветеранів АТО дозволить Чернігову навести порядок у платному паркуванні на вулицях міста.

Довідка прес-служби міської ради

До обслуговування КП «Паркування та ринок» належать у Чернігові 9 паркувальних майданчиків. А саме: вул. Реміснича – 64 місць для паркування, пр. Перемоги (Головпоштамт) – 20 місць, пр. Миру («Дитячий світ») – 24 місць, вул. Ринкова – 28 місць, пр. Миру (Будинок побуту) – 32 місця, вул. Київська, біля ТЦ «Мегацентр» – 19 місць, вул. І. Мазепи – 18 місць, вул. Всіхсвятська (біля ринку «Нива») – 16 та 17 місць. Загальна кількість – 238 паркувальних майданчиків по місту. 10% з них – безкоштовні місця для інвалідів, тож платних місць – 215. Розрахунковий прибуток на рік, враховуючи кількість робочих днів, 8 – годинний робочий день та коефіцієнт завантаженості, перевищує 1,2т млн грн на рік.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?