Прокурор і суддя не пом’якшили покарання крадію

Прокуратурою в апеляційному суді доведено законність вироку, за яким крадія засуджено до позбавлення волі, інофрмують в прес-службі прокурорського відомства Чернігівської області.

Колегія суддів апеляційного суду області 13.08.2018 підтвердила законність вироку Деснянського районного суду м. Чернігова та не знайшла підстав для пом’якшення покарання особі, засудженій за крадіжки, вчинені повторно, за попередньою змовою групою осіб та за закінчений замах на крадіжку, вчинену повторно (ч. 2 ст. 185, ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 185 КК України).

Прокурором доведено, що обвинувачений раніше неодноразово судимий, притягувався до адміністративної відповідальності, ніде не працює, вчинив 41 епізод крадіжок товарів з магазинів, чим завдав збитків на загальну суму понад 53 тис. грн., шкоду жодному з потерпілих не відшкодував, що у сукупності не дають підстав для призначення покарання нижче від найнижчої межі, визначеної санкцією інкримінованої статті.

Суд апеляційної інстанції погодився з позицією прокурора та відмовив у задоволенні апеляційної скарги захисника обвинуваченого, не знайшовши підстав для пом’якшення покарання у виді 5 років 6 місяців позбавлення волі, призначеного місцевим судом.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?