Представники громад прийшли з вимогами до депутатів облради

Під час роботи 23-ї сесії Чернігівської облради, яка продовжила свою роботу 22 травня, представники двох громад провели короткі мітинги-пікети.

Учасники акцій обурені рішенням влади щодо Перспективного плану формування територій громад Чернігівщини, затвердженого нещодавно Урядом.

Невдоволення людей мають своє обґрунтування. Представники громади с.Вихвостів, що на Городнянщині, не розуміють чому обіцянки обласної влади перетворилися у фікцію? Адже на обласному рівні їх всіляко підтримували у формуванні Вихвостівської ОТГ. Тепер, як виявилося, їх насильно “прикріплюють” до сусідньої Тупичівської об`єднаної територіальної громади. А тому вихвостівці прийшли шукати правду в депутатів обласної ради, котрі, які відомо, теж їх підтримували у створенні ОТГ. А чи знайдуть тут її, правду? Та сподівань люди не втрачають!

А от селяни із Авдіївки Сосницького району домагаються свого – одні з них хочуть, щоб їхнє село приєднали до Понорницької громади, а інші – до Сосницької.

Доповнення на 13 год 30 хв. Щойно депутати прийняли звернення до Уряду стосовно повторного розгляду Перспективного плану формування територій громад Чернігівщини. Отже, як бачимо, у громади Вихвостова з`явилася надія на створення самодостатньої ОТГ.

Схожа публікація:

Влада Чернігівщини ігнорує бажання громади Вихвостова

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?