Мер Чернігова зустрівся з родинами загиблих воїнів

Зустріч Чернігівського міського голови Владислава  Атрошенка та членів родин загиблих воїнів відбулася 20 лютого у сесійній залі міської ради.

Організації  «Єдина родина Чернігівщини» та «Родина воїна» звернулися до мера Чернігова з питанням соціального захисту та підтримки.

Представники Руху «Справедливість» прийшли на зустріч, аби підтримати цих людей у їх прагненні покращити свої соціальні гарантії.  Волонтерський та Правовий центри «Справедливості» постійно опікуються учасниками бойових дій та їх сім’ями.

Нещодавно до порядку денного 28-ї сесії міської ради внесли питання про зміни у Програмі підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей. Тож, поки питання не винесли на розгляд, родичі загиблих вирішили внести свої корективи. Зокрема, голова «Єдиної родини Чернігівщини» Микола Шанський наголосив на проблемі вшанування пам’яті загиблих та згадування і підтримці їх родичів у свята.

А мати загиблого учасника АТО Раїса Шанська привела до прикладу деякі аспекти закордонного досвіду щодо соціальної підтримки родин загиблих героїв. До того ж вона звернула увагу на проблему патріотичного виховання майбутніх поколінь.

У підсумку зустрічі організаціям та «Справедливості» вдалося переконати Владислава Атрошенка збільшити щорічну матеріальну допомогу сім’ям загиблих з 5 тис. на 20 тис. гривень кожній родині. 

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?