Інна і Тетяна Чабан – лауреати премії ім. Миколи Гоголя

Вітаємо! Відомі українські співачки Інна й Тетяна Чабан стали тепер лауреатами Міжнародної літературної премії імені Миколи Гоголя «Тріумф» – за значну творчу діяльність.

Почесну нагороду вручив Сергій Дзюба, редактор газети «Чернігівщина: новини і оголошення», президент Міжнародної літературно-мистецької Академії України, яка нині об’єднує письменників, перекладачів і науковців із 55 держав.

Сестри Чабан із Сергієм Дзюбою

«Дует авторської пісні Інна та Тетяна Чабан – це гордість Чернігівщини і України, яскраві творчі особистості, – наголосив Сергій Дзюба. – Природа щедро наділила їх вродою, розумом і талантом. Тож на кожному виступі Інни і Тані – завжди аншлаги. Ми зачаровані їхнім неповторним співом, любов’ю, ніжністю, добротою, глибоким патріотизмом і шляхетністю. У проникливих піснях прекрасних українок – душа нашого народу. І недаремно легендарний наш поет, автор популярних пісень Андрій Демиденко назвав їх справжніми народними артистками України. Адже сьогодні сестри Інна та Тетяна Чабан –  безперечно, візитівка Придесення».

Сестри Чабан на ювілейному вечорі 2019 р.

Нагородження відбувалося урочисто – на святкуванні ювілею творчого дуету. Причому на таку вишукану імпрезу завітали і близькі люди Інни і Тані (вразила їхня чудова матуся, котра виглядає значно молодшою на свої літа), їх кохані чоловіки – генеральний директор обласної лікарні Андрій Жиденко (ведучий цього свята) і знаний лікар-офтальмолог Ігор Лютницький (він теж красиво співає, грає на гітарі, пише вірші та пісні).

Сестри Чабан і народна майстриня Галія Бєлова

В затишній залі зібралися поети, народні майстри, музиканти, перекладачі, гумористи, художники, мистецтвознавці, науковці та журналісти з Клубу творчої інтелігенції «Оберіг – Чернігів», який свого часу створила і десятки років очолювала Алла Матюшенко, котра теж прийшла привітати чарівних ювілярок.

Інна Чабан із Сергієм Дзюбою. 2019р.
Тетяна Чабан із Сергієм Дзюбою. 2019 р.

Після феєричного, душевного, святкового виступу Інни і Тетяни Чабан, які блискуче виконували свої відомі та нові пісні, гості також приготували власні творчі сюрпризи-вітання: із задоволенням читали вірші, співали, грали на гітарі та роялі, пристрасно танцювали, а головне розкішно спілкувалися до пізнього вечора.

Сергій Квітницький

“Осінній день”. Сл.Ліни Костенко:

“Намисто і струна”. Сл.Сергія Дзюби, муз. Інни та Тетяни Чабан:

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?