Чоловік загинув на Сході, а дружина зі зброєю захищає Україну

волонтери 8Її чоловік служив в 13-му батальйоні і загинув при обороні Дебальцеве. Вдова не стала сидіти вдома і вирішила взяти до рук зброю, аби помститися за смерть чоловіка та боронити Україну. Днями чернігівські волонтери побували на Сході країни, але перед тим відвідали землячку…

Вже вкотре чернігівські волонтери з «Центру підтримки добровольчих формувань» відвозять гуманітарну допомогу добровольцям. Цього разу маршрут волонтерів пролягав через бази добровольців на Полтавщині та Маріуполь.

ВолонтериОсновний вантаж допомоги волонтери відвезли добровольцям із батальйону «ОУН». Нині частина добровольців проходять підготовку в навчальному центрі на Полтавщині. За словами керівника центру друга «Зубра», основний акцент у навчанні робиться на підготовку диверсійно-розвідувальних груп. Звідти диверсанти партіями відправляють на фронт. Попри заяви керівництва держави про те, що добровольців на передовій немає, хлопці знаходять вихід із ситуації й їдуть воювати в тил супротивника.

волонтери 2Чернігівські волонтери відвези 4 мішки картоплі, 4 мішки макаронів, 3 ящики тушонки, тактичні рукавички і наколінники, коробку брусів мила і пральних засобів, туалетний папір, засоби гігієни, солодощі, згущене молоко, коробку сухих борщів, питну воду, олію, шкарпетки, сигнальний ліхтарик для розвідки, випічку і багато інших дрібниць.
волонтери 4Волонтери також завітали на базу 17-го запасного батальйону Добровольчого Українського Корпусу Правого Сектору. До лав добровольців зголошується все більше охочих, нині на базі постійно навчається понад півсотні бійців. Пройшовши підготовку добровольців, також відправляють на фронт.

волонтери 6В навчальному центрі 17-го Збату ДУК ПС проходить підготовку і наша землячка з Чернігова – Наталія Т. Її чоловік служив в 13-му батальйоні і загинув при обороні Дебальцеве. Вдова не стала сидіти вдома і вирішила взяти до рук зброю, аби помститися за смерть чоловіка та боронити Україну. Волонтери провідали землячку, а благочинний храму Святої Великомучениці Катерини отець Євген Орда відслужив службу у каплиці на базі центру та висповідав воїнів.
волонтери 5Завершили свій маршрут волонтери аж під Маріуполем. Там нині дислокується Перша Гвардійська танкова бригада, яка бере участь у боях за Широкіне. «Центр підтримки добровольчих формувань» разом з чернігівським відділенням Товариства сприянні обороні України передали воїнам-танкістам 40 тактичних аптечок і потішили бійців трьома кілограмами естонського шоколаду.
Волонтери висловлюють підтримку у наданні суттєвої допомоги громаді храму Святої Великомучениці Катерини, чернігівському відділенні ТСО та Єдиному волонтерському центу. Допомогти добровольцям можен кожен бажаючий. Для цього слід завітати до храму Святої Великомучениці Катерини й принести відповідні речі або продукти харчування, також можна написати адміністрації групи ВК: https://vk.com/club82782645.
Слава Україні! Разом переможемо ворога!

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?