«Чернігівгаз» і держава: боротьба за 225 млн грн

Прокуратурою Чернігівської області здійснено вступ в справу в інтересах держави про стягнення понад 225 млн грн з бюджету.

Про це повідомляє Суспільний кореспондент, посилаючись за інформацію прокуратури Чернігівської області.

Однією з форм представництва є вступ прокурора за своєю ініціативою у справу для представництва інтересів держави.

Встановлено, що у провадженні Чернігівського окружного адміністративного суду перебуває справа за позовом Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Чернігівгаз» до Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг, за участі Державної казначейської служби України про визнання бездіяльності протиправною та відшкодування матеріальної шкоди, що визначена в розмірі 225 млн 435 тис. грн.

Підставою позову є, на думку ПАТ «Чернігівгаз», невжиття НКРЕКП дій щодо перегляду та встановлення економічно обґрунтованого для Товариства тарифу на розподіл природного газу та компенсацій недоотриманої тарифної виручки, в тому числі в частині вартості газу на технологічні та власні потреби.

З метою недопущення необґрунтованої втрати коштів Державного бюджету України, з огляду на значну ціну позову прокурором подано заяву про вступ у розгляд вказаної справи на стороні Державної казначейської служби, яка 14.05.2019 судом задоволена.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?