Поліція документує наслідки ворожих обстрілів на Чернігівщині

Слідчі поліції Чернігівщини продовжують документувати наслідки ворожих обстрілів мирних кварталів та об’єктів інфраструктури Чернігова.

Про це повідомляє Суспільний кореспондент з посиланням на інформацію ГУНП у Чернігівській області.
Щодня співробітники слідчого управління обласної поліції разом зі Службою Безпеки України та прокуратурою фіксують обставини та наслідки воєнних злочинів, скоєних ворожими військами на території Чернігова.
Правоохоронці невпинно фіксують кожен факт ворожих атак. Документуються пошкодження і руйнування цивільних будівель у мирних кварталах міста та об’єктів критичної інфраструктури Чернігова.
Також обов’язково документується кожен вияв агресії щодо мирного беззбройного населення.

Зібрані матеріали будуть долучені до кримінальних проваджень.

Зазначимо, що Чернігівська обласна військова адміністрація також збирає інформацію про руйнування, заподіяні на території області російськими військами.

Для цього працює телеграм-бот @ChernihivDMG_bot (t.me/ChernihivDMG_bot.

Будь-хто може запустити бот та, керуючись його інструкціями, обрати потрібний район і населений пункт Чернігівщини, щоб внести інформацію про пошкоджену будівлю та її адресу.

Бот приймає відомості як про житлові будинки та приватні садиби, так і адміністративні будівлі, заклади освіти, культури, медицини тощо.

Для верифікації інформації потрібно вказати своє прізвище та ім’я, а також контактний телефон у міжнародному форматі (+380…)

На останньому етапі можна додати і геолокацію зруйнованого об’єкта, але якщо з цим кроком виникають проблеми — його можна пропустити.

Зібрані відомості будуть опрацьовані у профільних підрозділах Чернігівської ОВА та допоможуть швидше скласти перелік зруйнованих та пошкоджених об’єктів та оцінити обсяг ресурсів, потрібних для їхнього відновлення.

Крім того, заявку про пошкоджене під час війни майно можна у застосунку Дія.

Для цього у розділі «Послуги» слід вибрати пункт «Пошкоджене майно» та заповнити форму, куди внести відомості про пошкоджений об'єкт, фото та опис руйнувань та контактні дані.

Для більш ефективного опрацювання інформації варто подавати заявку як у Дії, так і в телеграм-боті Чернігівської ОВА.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?