З Вірою, Надією, Любов’ю вшанували капеланів

30 вересня у Чернігові відбувся захід по вшануванню військових капеланів Чернігівщіни “З Вірою, Надією, Любов’ю”, який приурочений до однойменного свята Православної церкви. 

капелани-Чернігів-АТО (3)Урочистості розпочалися із заупокійної літії, яку відслужив разом з капеланами архієпископ Чернігівській і Ніжинський УПЦ КП Євстратій за загиблими Героями біля меморіальної Дошки Пам’яті на Красній Площі і продовжилися у кіномистецькому центрі нагородженням військових священиків. 
Опісля церемонії нагородження відбулася презентація документального фільму “Немає більшої любові”, який знімався протягом 3-х років війни в зоні бойових дій. Автор: Тетяна Миргородська. Оператори: Ігор Волосянкін, Олег Головатенко, Віктор Карпенко, Григорій Коцюра.

капелани-Чернігів-АТО (4)Одним із тих, хто висловлював слова вдячності капеланам за душпастирську та матеріальну опіку був член Координаційної Ради волонтерської мережі «Вільні Люди», боєць «Самооборони Майдану» і учасник АТО Юніс Аскеров.

— Вперше я серйозно пізнав силу молитви у часи Майдану, в часи коли на Інститутській та Грушевського проливалась кров — розповідає Юніс Аскеров. — І я не скажу, що я став ревним віруючим. Проте розумію, молитва є нашою зброєю, тож капелани, знаходячись на передовій, укріплюють наше військо».

капелани-Чернігів-АТО (2)

капелани-Чернігів-АТО (1)

Олександр КОРНІЄНКО. Фото — Олександр КРАСНОГОР

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?