Як курсант одружився на дівчині через тату «НАХАЛ» на чоловічій гідності

Історії про Радянську Армію з «людським обличчям» 

Розповідь 8. Хочете — вірте в цю історію, хочете — ні, але події розвивалися так.

Потрапив одного разу я в московський окружний військовий шпиталь із якоюсь хворобою. Поклали мене в палату, де було вже семеро солдатів і курсантів із військових училищ Москви. Через два дні ми всі перезнайомилися, і кожен одне про одного знав уже майже все.

Серед нас виділявся один боєць, але не своєю спортивною статурою, а тим, що в нього на чоловічій гідності була наколка з написом «НАХАЛ». Це не було секретом і для обслуговуючого персоналу госпіталю. Наші медсестри, самі розумієте, — в основному молоденькі дівчата, їм цікаво поглянути на незвичайного хлопця, тому занадилися вони по черзі заходити до нас у палату. Було видно, що йдуть вони зайвий раз не стільки для виконання своїх безпосередніх обов’язків, скільки для того, щоб хоч мигцем поглянути на його диво-дивне. Урешті-решт набридла нашому братану така підвищена увага до своєї персони, і вирішив він трохи пожартувати над однією з медсестричок.

Ви читаєте чергову розповідь Анатолія Покришня з циклу «Я хочу вам розповісти. Історії про Радянську Армію з «людським обличчям». Нагадуємо, що кожна нова розповідь автора публікується на нашому сайті щосуботи о 12-й годині у рубриках “Життя. Як воно є” та “Гумор вихідного дня” – “Не все так погано”

Одного разу лікар призначив зробити йому клізму. Безпосередньо перед самою процедурою він непомітно набрав у рот води, і коли допитлива «чувиха» спустошила клізму, вода струменем полилася у нього з рота… Медсестру довелося «відкачувати» переляканому черговому лікарю. А ми ще довго сміялися після цього випадку.

Р.S. Чув потім, уже наприкінці випуску, що після закінчення служби той курсант одружився на допитливій медсестричці. 

Анатолій ПОКРИШЕНЬ, військовий полковник у відставці, м. Чернігів

Розповідь перша: Як ворона вплинула на армійську стройову підготовку

Розповідь друга: Як нетверезий військовий курсант віддавав честь Бойовому прапору

Розповідь третя: Як військовий курсант пробивав вертикальний шурф для закладки заряду

Розповідь четверта: Начальник відділу військового училища нестандартно привітав курсантів

Розповідь п`ята: Як курсант переплутав військові звання і що з того вийшло

Розповідь шоста: Як військові курсанти у самоволку за горілк

Розповідь сьома: В армії знання, виявляється, не завжди вітаються

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?