Водій збив машиною лося та з переляку втік

Поблизу смт Михайло-Коцюбинське Чернігівської області внаслідок дорожньо-транспортної пригоди загинула Червонокнижна тварина.

Червонокнижна тварина – лось європейський — потрапила під авто у темну пору доби 27 жовтня поблизу смт Михайло-Коцюбинське. Представник Червоної книги України ймовірно 2-3 річного віку раптово вибіг на проїзну частину дороги і потрапив під колеса авто. Автомобіль і водія встановити не вдалося.

Тварина від отриманих травм померла на місці події. Авто, що збило лося, скоріш за все залишилось не надто ушкодженим, оскільки водій продовжив рух і залишив місце ДТП.

На місце були викликані працівники поліції та представники єгерської служби користувача мисливських угідь на відповідній території – ТОВ «СМРП «Придеснянське».

На ділянці дороги, де сталася пригода, відсутній знак – 1.36 «Дикі тварини». Тож Державна екологічна інспекція у Чернігівській області звертає увагу водіїв, що шлях міграції тварин щоразу змінюється, а відтак потрібно бути уважними на автошляхах і обережними за кермом, аби мати можливість вчасно відреагувати на дорожні обставини!

Марія Плетінь

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?