У Чернігові привітали «Жінок року-2019»

6 грудня у Чернігові привітали лауреаток міського конкурсу «Жінка року-2019». Цей конкурс вже 22 роки поспіль проходить у нашому місті.

За весь цей час 185 жінок стали лауреатами міського конкурсу.

На урочистості у Міський Палац культури ім.В.Радченка завітали рідні та близькі конкурсанток.

Від імені Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка жінок-переможниць привітав його заступник Олександр Ломако. Він повідомив приємну новину для всіх містян, що Чернігів за результатами опитування по всім обласним центрам щодо якості наданих послуг у різних сферах посів друге місце.

Олександр Ломако

— Усі переможниці цього конкурсу — чудові та неймовірні жінки. Вони по праву заслуговують на цю нагороду, — підкреслив він та подякував організаторкам цього конкурсу та усім, хто долучається до нього. —Своєю роботою ви мотивуєте дівчат, жінок Чернігова на здобутки та неймовірні досягнення у різних сферах та галузях. Це жінки, які працюють, які лікують, які навчають. Завдяки вашій роботі, на цій сцені ми бачимо нові обличчя, нові зірочки кожного року.

В цьому році лауреатами конкурсу «Жінка року – 2019» стали:
ЛАВРІНЕНКО Неля Петрівна – співзасновниця Чернігівської приватної школи «МудрАнгелики»
ПИРОЖОК Олена Вікторівна – лікар загальної практики сімейної медицини відділення по наданню первинної медичної допомоги населенню Чернігівської міської лікарні № 1 Чернігівської міської ради
РОГОВА Олена Вікторівна – художній керівник режисерсько-художнього відділу комунального підприємства «Міський палац культури ім.В.Радченка»
ЖИТНІКОВА Олена Володимирівна – член правління, заступник голови ГО «Єдина родина Чернігівщини»
СТАРІКОВА Яніна Володимирівна – власниця СТО «МОТОР»
ЦІСЕЛЬСЬКА Валентина Михайлівна – завідувач Чернігівського дошкільного навчального закладу №52 «Сонечко» Чернігівської міської ради Чернігівської області
БЛИЗНЮК Галина Василівна – вчитель-реабілітолог комунальної установи «Обласний центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Відродження» Чернігівської обласної ради.
У фойє палацу для відвідувачів працювала виставка робіт членів асоціації майстрів ГО «Спілка жінок Чернігівщини».


За інформацією Чернігівської міської ради

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?