У Чернігові привітали матерів і дружин загиблих воїнів

6 березня військовослужбовці Чернігівського гарнізону привітали жінок з родин загиблих у неоголошеній російсько-українській війні з Міжнародним жіночим днем.

Зустріч відбулася в приміщенні військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України. Його духовий оркестр та солісти розпочали захід чудовою концертною програмою.

Від імені чоловіків Чернігівського гарнізону жінок віршами привітав військовий комісар Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Криворучко.

Також промовець відзначив, що жінки завжди були гарантами єдності поколінь, запорукою міцності основ сім’ї і державності. Їх вірність, логіка і тонка інтуїція завжди сприяли і допомагають чоловікам у складних життєвих ситуаціях і особливо зараз, коли вже п’ятий рік на сході України триває війна за нашу волю і свободу.

З нагоди Міжнародного жіночого дня армійці, представники поліції, Національної гвардії України та місцевої влади вручили представницям прекрасної статі нагороди, подарунки і, звичайно ж, квіти.

Олександр Штупун,

Інформагентство Міноборони України (м. Чернігів)

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?