У Чернігові порекомендували подавати «лікарняні» заяви дистанційно

Заяви на оплату лікарняних у Чернігові можна надавати дистанційно, про це повідомили в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області. 

Для протидії поширенню коронавірусної інфекції, вжиття заходів по упередженню розповсюдження COVID-19 та у зв’язку із суттєвим збільшенням кількості заяв-розрахунків, поданих страхувальниками для отримання матеріального забезпечення застрахованих осіб, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області рекомендує страхувальникам (роботодавцям) особливо на час карантину подавати заяви- розрахунки дистанційно.

Для цього страхувальники (роботодавці) мають укласти із відділеннями управління Фонду в області (Бахмацьке, Городнянське, Козелецьке, Менське Ніжинське, Новгород-Сіверське, Прилуцьке, Чернігівське) відповідний договір.

Документи подаються із застосуванням електронного підпису/печатки, а клієнтське спеціалізоване програмне забезпечення для створення та подання електронних документів роботодавець обирає самостійно.

Дія договору поширюється на заяву-розрахунок та повідомлення про виплату коштів застрахованим особам за формами згідно із Порядком фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду.

Звертаю увагу, що як і раніше, заяву-розрахунок можна подати до одного із вищезгаданих відділень управління в області, і дуже наполегливо радимо страхувальникам під час карантину віддати перевагу дистанційній подачі заяв-розрахунків.

Якщо у роботодавця відсутня можливість дистанційної подачі заяв-розрахунків, то нагадаємо, що вже з березня поточного року Фондом було запроваджено безконтактний прийом документів  — у відділеннях управління розташовані спеціальні скриньки для заяв-розрахунків.

Консультації з питань подачі заяв-розрахунків в електронній формі на отримання фінансування для оплати листків непрацездатності Ви можете отримати за контактними телефонами управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області: (0462) 678 – 236 та Чернігівського відділення (0462) 678 – 462.

Наталія Бондарева, очільниця відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?