Новопризначений керівник торфозаводу виявився «липовим» айдарівцем?

Помічник нардепа Ірини Геращенко Ілля Рокоче, якого незаконно призначили на посаду в.о. директора «Чернігівторф» і проти якого повстали два торфозаводи Чернігівщини, виявився «липовим» учасником бойових дій.

Нагадуємо, що через агресивні дії росії до України, ми вимушені порушувати правопис, аби назви на кшталт “москва”, “кремль”, «росія» тощо не зазначати з великої літери.
Кілька днів тому Рокоче зупинили реальні учасники бойових дій із Спілки ветеранів війни з росією на вході до Смолинського торфозаводу, що розташований в кількох кілометрах від Чернігова.

Ілля Рокоче приїхав на підприємство вночі у супроводі поліції після появи світлин військової техніки на фоні заводу.

Ілля Рокоче

Більше того пан Рокоче, написав відповідну заяву, у якій звинуватив військових у захопленні торфозаводу, після чого у нього виникла словесна перепалка з бійцями. Під час перепалки Рокоче заявив, що воював у складі 12 мотопіхотного батальйону «Київ» та був на бойових позиціях у складі добробату «Айдар». Однак, як виявилося, в «Айдарі» про такого бійця вперше чують. Комбат Сергій Мельничук написав, що не пам’ятає Рокоче. Не пам’ятають його й інші бійці.

Нагадаємо, що армійці з військової частини, яка дислокується в смт Гончарівське, разом з формацією “С14”, учасниками Спілки ветеранів війни з росією, профспілками підтримали страйкуючий колектив торфобрикетного заводу, і щоби не трапилося рейдерського захоплення, стали охороняти підприємство, у т.ч. із застосуванням бронетехніки.

Це дало підстави Іллі Рокоче звинуватити як колектив, так і армійців у захопленні заводу. 

Де воював Рокоче?

Наш чернігівський осередок зараз протистоїть спробі рейдерського захоплення місцевого торф'яного заводу.Очолює її, добре відомий нам по діяльності в Києві, Ілля Рокоче.Відомий далеко не з найкращого боку, оскільки неодноразово намагався поставити під сумнів діяльність Ради ветеранів, залучаючи до цього "паперові" громадські організації.Але зараз нас цікавить дещо інше. Раніше пан Рокоче ніколи не говорив, що він десь служив на цій війні, позиціонував себе виключно, як волонтер.На цьому відео, знятому в ніч з 17 на 18 листопада на території заводу, каже, що перебував у складі 12 мотопохітного батальйону "Київ" і в "Айдарі" як доброволець, зокрема, й на бойових позиціях.Тож ми шукаємо людей з цих підрозділів, щоб вони підтвердили чи спростували ці слова Іллі Рокоче.Просимо поширювати і відмічати в коментарях, людей, котрі можуть це знати.

Опубликовано Спілка ветеранів війни з Росією Понедельник, 19 ноября 2018 г.

Схожа публікація:

Війна за «чорне золото»: куди ведуть сліди рейдерів?

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?