Михайло Саакашвілі скуштував суп харчо у “Містечку майбутнього”. Відео

МихоЧернігів поступово перетворюється на центр не лише європейської, а й світової політики. Цієї неділі 19 липня до нашого скромного міста завітав екс-президент Грузії, а нині голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі.

Грузинський одесит підтримав ініціативи благодійного об’єднання “Укроп” та кандидата в народні депутати Геннадія Корбана. Він відвідав “Містечко майбутнього” та продегустував страви, приготовані на фестивалі вуличної їжі. Особливо припав до смаку грузинському гостю суп харчо, приготований командою кухарів Юрася Краська. Що цікаво, знаменитість навіть допомогала у його приготуванні – екс-президент сам потримав у руках дубову копистку і помішував нею суп. А потім, звісно, куштував. Юрась Красюк запитує в одеського грузина:

– Ну як вам суп харчо? Смачний?

– Ой, смачний, так!!!
Окрім цього, Михайло Саакашвілі поспілкувався з чернігівцями, з представниками політсили “Укроп”, побажав їм наснаги та здоров’я. А ще грузинський політик та український нардеп Борис Філатов, який теж перебуває з візитом у Чернігові, дружньо потиснули один одному руки. Варто зауважити: губернатор Одещини особисто знайомий з Геннадієм Корбаном, тому природньо, приїхав підтримати свого приятеля.
Олена МІЩЕНКО

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?