«Малеча Полісся». Футбольний турнір відбувся на Півночі Чернігівщини

Літні дні 4-5 червня Семенівка зустріла з футболом. Юні футболісти 2009-2010 року народження зібралися в Семенівці, щоб визначити, хто найсильніший та найспритніший у даному виді спорту. Слід відзначити, що вболівальники та тренери спортивного азарту проявили куди більше за гравців.

Про це повідомило видання Семенівка.

7 команд представляли 6 населених пунктів Чернігівщини: Глухів, Конотоп, Кролевець, Ніжин, Семенівка та Сновськ. Стадіон був сповнений різнобарвних форм і дитячого галасу.

Ініціатором змагань був тренер Семенівської ДЮСШ – Дацюк О.В., а спонсорами виступили Усок Юрій та Новгород-Сіверський сирзавод. Розпочався турнір з урочистого відкриття, де всіх учасників привітали директор Семенівської ДЮСШ  Парванчук Г.О. та заступник голови районної ради  Єрьома С.А. Усім побажали успіхів у майбутніх іграх та висловили сподівання, що це лише початок кар’єри юних спортсменів.

Графік був доволі насичений та передбачав колову систему. Матчі одночасно проводилися на двох міні-полях, адже кожна команда мусила зіграти по шість ігор з суперниками.

Для Семенівки перший день завершився успішно: 3 перемоги з 3-ох ігор  зі Сновськом, Конотопом-1 та Ніжином. Тренер команди зауважив, що другий день буде більш складним, адже сильніші суперники залишились попереду.

Змагання другого дня розпочалися о 9:00 ранку. Попереду чекав новий ряд ігор, де наших хлопчаків чекав Глухів, Кролевець та Конотоп-2. На жаль, фортуна не посміхалася перших два матчі семенівцям, тож Глухів і Кролевець не дали нам шансів на перемогу

Проте, гра Семенівка-Конотоп-2 закінчилася з рахунком 5:1, що закріпило чітку позицію червоно-чорних на 3-му місці, залишивши без шансів Сновськ.

 

На церемонію нагородження завітав голова районної державної адміністрації Деденко С.І., заступник голови районної ради Єрьома С.А. та представники Новгород-Сіверського сирзаводу, нагородивши команди грамотами, медалями, кубками,  продукцією сирзаводу та відзначивши кращого гравця кожної команди. Також смачні подарунки від сирзаводу отримали й інші спортсмени Семенівщини, про здобутки яких ви раніше читали на шпальтах нашого сайту: волейболістки, футболісти та хортингісти.

Футбол добіг кінця, скінчилися змагання. Залишились позаду ігри,  емоції, переживання. Затих стадіон, змовкли дзвінкі дитячі голоси, підбадьорливі крики вболівальників – усе завжди має своє логічне завершення. Але надовго закарбуються в пам’яті дітей спогади: у когось розчарування, у когось радість перемоги. Назавжди залишиться безцінний досвід гри та змагань, спонукаючи до наполегливих тренувань, до відповідальності та відданості справі, якій ти себе присвятив. Не дивлячись на невеликий зріст та вік, усі учасники, як на мене, досягли великих результатів, адже від перших кроків залежить становлення особистості в її далекому майбутньому.

Переможці турніру – команда міста Кролевець.

Олександр Похилець, м. Семенівка

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?