Хто напав на нардепа Антона Полякова?

2 вересня 2020 року вранці на народного депутата України Антона Полякова був вчинений напад.

Як повідомив редакції один із помічників нардепа, інцидент стався біля одного зі столичних кафе.

Нагадаємо, що Полякова ще минулого року виключили з фракції «Слуга Народу» за різнобічність поглядів із принципами та політикою фракції.

У поліції повідомили, що за фактом нападу відкрите кримінальне провадження. Нападника розшукують.

Напередодні цього випадку, 31 серпня, Антон Поляков брав активну участь в акції, яку проводив колектив Смолинського торфобрикетного заводу Державного підприємства “Чернігівторф” біля Чернігівської обласної держадміністрації.  Нагадаємо, що нардеп і представники торфобрикетного заводу не змогли попасти в адмінприміщення адміністрації, оскільки двері весь час були закриті, незважаючи на робочий понеділковий день (в середині будівлі працівники адміністрації усі працювали).

Якраз під час акції Антон Поляков зазначив, що про ситуацію, яка склалася в Чернігівській облдержадміністрації і ставлення її керівництва до працівників заводу, розповість як з трибуни Верховної Ради, так і на телебаченні.

Додамо, що після виключення з фракції, депутат взагалі вийшов з політичної партії “Слуга народу” і приєднався до депутатської групи «За майбутнє», а згодом і очолив обласну організацію партії з такою ж назвою.

А ще Поляков добре запам`ятався і тим, що саме він вніс найбільшу кількість поправок (понад 6 тисяч) до «банківського» законопроекту, що регулює питання виведених з ринку банків. Його та інші поправки були внесені для того, щоб цей законопроект був заблокований. Адже у разі неприйняття цього документу, неможливо було співпрацювати з Міжнародним валютним фондом. Однак навесні цього року цей законопроект був прийнятий.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?