Футболісти чернігівської “Десни” перемогли команду “Балкани” з Одещини

З рахунком 4:0 “Десна” 27 липня отримала перемогу в грі з командою “Балкани” з Одеської області.

Гра відбулася у Чернігові.

Нагадаємо, що 22 липня чернігівці отримали поразку від футболістів команди “Полтава”. Полтавчани перемогли з рахунком 2:1.

Віце-президент “Десни” Ігор Базалінській розповів, що команда планує боротися за перемогу в Першій лізі, але все може кардинально змінитися.

“У боротьбі за Прем’єр-лігу у нас склалося враження, що” Десна “потрібна тільки вболівальникам, сотні хлопців з ультрас і керівникам клубу. Насправді, футбольний клуб не потрібен більше нікому. У Першій лізі ми знову залишилися один на один. У -перше, ніякої фінансової підтримки ми не отримуємо, в першу чергу це гроші, які витрачаємо ми. По-друге, цей фінансовий параметр теж показує важливість клубу, потрібен такого рівня клуб Чернігівській області? Мабуть хтось вважає, що не потрібен.

Ми зібралися з силами і прийняли рішення – першу половину нового чемпіонату у Першій ліги “Десна” буде боротися за перше місце. За ці півроку ми проведемо акціонування клубу. З другого матчу ми будемо грати вдома. І чи потрібен футбол Чернігівської області ми будемо бачити по відвідуваності стадіону та підтримки вболівальників. Подивимося на реакцію міста і області, чи потрібен нам клуб Прем’єр-ліги.

Якщо трапиться так, що за півроку ніхто не підтримає “Десну” – клуб ми не кинемо, але швидше за все, змінимо пріоритети. Ми акцентуємо увагу на дитячому футболі, і будемо ростити чернігівських футболістів. Будемо влаштовувати турніри, розвивати футбол в місті і області до тих пір, коли в нашій свідомості народиться ідея, що ми дозріли для клубу рівня Прем’єр-ліги “, – наводить слова функціонера офіційний сайт чернігівської команди.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?