Благодійників відзначили у Чернігові. Відео

6 грудня у Черніговському художньому музеї, який носить ім’я відомого мецената Григорія Ґалаґана, відзначили лауреатів ювілейного Х конкурсу «Благодійник року» імені меценатів Тарновських.

Щороку захід проводиться  з метою поширення благодійницької діяльності, меценатства та волонтерства на поліській Сіверщині.

Протягом проведення конкурсу організаційний комітет збирав пропозиції щодо нагородження у кількох номінаціях.

У конкурсі брали участь фізичні та юридичні особи, які надали разово- чи багаторазову благодійну допомогу для розв’язання суспільних проблем регіону.

Висували претендентів на участь у конкурсі, за їхньою згодою, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадські організації, благодійні фонди, заклади освіти, науки, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, будь-які особи, які отримали благодійну допомогу, а також самі благодійники.

Нагородження благодійникам та меценатам вручали заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова та перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

До вітань долучилися заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова та перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

— Ще у Святому Письмі зазначалося, що людей варто поважати не за кількість наданого, а за намір цієї допомоги, — зазначила Наталія Романова. — Часто меценати навіть не хочуть афішувати свого імені, однак суспільство має їх знати та бути вдячним. Пам’ятаймо, щедрість та небайдужість завжди повертаються сторицею.

Учасники Чернігівського обласного конкурсу «Благодійник року» ім. меценатів Тарновських 2018 року у номінаціях:

«Благодійник року — всеукраїнська бізнес-структура»

  1. 1. Приватне акціонерне товариство «Куликівське молоко»
  2. 2. Товариство з обмеженою відповідальністю «АТ Каргілл»
  3. 3. Приватне акціонерне товариство «Слов’янські шпалери – КФТП»

 «Благодійник року — регіональна бізнес-структура»

  1. 1. Виробничий сільськогосподарський кооператив «Імені Горького»
  2. 2. Філія «Чернігівське регіональне управління» АТ КБ «ПриватБанк»
  3. 3. Товариство з обмеженою відповідальністю «Сільськогосподарське підприємство «Агродім»

 «Благодійник року — неприбуткова організація»

  1. 1. Громадська організація «ПАТРІОТ ПРИЛУКИ»
  2. 2. Чернігівське міське громадське об’єднання інвалідів «Шанс»
  3. 3. Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Європа»
  4. 4. Чернігівський обласний благодійний фонд «НАШ КРАЙ»
  5. 5. Благодійна організація «Благодійний фонд «АДРА Україна»
  6. 6. Громадська організація «Чисте місто Прилуки»
  7. 7. Громадська організація «Чернігівський центр соціальної адаптації бездомних та безпритульних»

 «Благодійник року — приватна особа»

  1. 1. ХОМЕНКО Володимир Феодосійович
  2. 2. КУНІЦИН Володимир Миколайович
  3. 3. КОРОВЧЕНКО Сергій Володимирович
  4. 4. ШВИДЕНКО В’ячеслав Васильович
  5. 5. ДМИТРЕНКО Олег Миколайович
  6. 6. ШИДЛОВСЬКИЙ Роман Петрович
  7. 7. КОБИЗЬКА Оксана Михайлівна
  8. 8. САБУРОВ Олег Вікторович
  9. 9. ДУБІЛЬ Валерій Олександрович
  10. 10. КОЛЕСНІКОВ Борис Вікторович
  11. 11. РОМАНЕНКО Ігор Володимирович
  12. 12. БУЛАХ Василь Миколайович

 «Благодійник року — благодійник-початківець»

  1. 1. РОЖНОВА Анна Ігорівна
  2. 2. БУТЯГА Наталія Станіславівна
  3. 3. ШИК Еліна Василівна
  4. 4. Товариство з обмеженою відповідальністю «Датчикове підприємство «Завод «РАПІД»
  5. 5. Товариство з обмеженою відповідальністю «Сівертекс»

 «Благодійник року — представник малого бізнесу»

  1. 1. ДУБОВИК Сергій Олексійович, директор приватного підприємства «Семенівська мануфактура»
  2. 2. КРАСІЧКОВ Андрій Миколайович, приватний підприємець
  3. 3. МОНАХОВА Оксана Анодіївна, МОНАХОВ Віктор Миколайович, приватні підприємці
  4. 4. ХРОЛЕНКО Віталій Олександрович, приватний підприємець

 «Благодійник року — волонтер»

  1. 1. КОШМАР Ніна Григорівна, голова благодійної організації «Тиловий фронт Ічнянщини»
  2. 2. МУДРА Оксана Олександрівна, голова Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України
  3. 3. ДЕГТЯРЬОВ Артем Віталійович
  4. 4. ЮЩЕНКО Владлен Іванович
  5. 5. ОНОПКО Юрій Олександрович
  6. 6. ДУПЛЕЧЕВ Андрій Вікторович 

У заходах прийняли участь:

Лауреати міжнародних конкурсів Катерина Іващенко та Богдан Лазаренко.

Лауреати музичного конкурсу «Київський колорит» квінтет викладачів Чернігівської музичної школи №2 ім.Євгена Богословського, керівник Марина Мойсієнко.

Прозвучали музичні твори «Один день у Марселі» Олександа Вінницького в аранжуванні Марини Майсієнко, «Серенада» Віктора Миронова, аранжування Марини Майсієнко.

Навигация по записям

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?