Всеукраїнський журналістський фестиваль відбувся у Буковелі

«Поспішай творити добро». Під таким девізом у курортному Буковелі відбувся Всеукраїнський журналістський фестиваль.

На початку цього року за ініціативи Українського журналістського фонду започатковано конкурс «Поспішай творити добро». Підтримав ініційований захід народний депутат України, один із співзасновників відомого курорту «Буковель» Олександр Шевченко. До того ж, він є і засновником «Благодійного фонд Олександра Шевченка».

Газети, радіо, телебачення, інтернет-видання в усіх регіонах України протягом декількох місяців активно розповідали про місцевих благодійників, про людей, які роблять добрі справи.

А після завершення Всеукраїнського конкурсу найактивніші його учасники та переможці мали змогу відвідати медіа-фестиваль під назвою «Прагни до вершин», який відбувся у Буковелі. На цей масштабний захід, який організували Український журналістський фонд і Національна спілка журналістів, з`їхалися понад 200 журналістів з усієї України.

Серед лауреатів Всеукраїнського журналістського конкурсу і чотири ЗМІ з Чернігівщини: телебачення «Новий Чернігів», газета «Деснянка», інтернет-видання «Біла хата» та «Суспільний кореспондент».

─  Цей фестиваль має гасло «Прагни до вершин». В усіх розуміннях цього слова: і в журналістській діяльності, і в громадській активності, і в житті. Фестиваль став майстернею вдосконалення журналістів, — зазначила співорганізатор фестивалю, директорка Українського журналістського фонду Людмила Ольховська.

Учасники фестивалю мали насичену програму: різножанрові тренінги, різноманітні майстер-класи, практичні заняття, круглі столи, літературні читальні…

Журналісти не тільки вдосконалювали свою майстерність, а й вчились малювати, куховарити, відвідали парфумерну лабораторію. А розкривали секрети успіху відомі в Україні журналісти, письменники та публіцисти.

Народний депутат Олександр Шевченко поділився своїм баченням перетворення України в успішну та політично впливову країну. Розмова з нардепом була невимушеною ─ відбувалася за кавою, у дружній атмосфері. Говорили на різні теми: особисте життя політика, захоплення, туризм, відпочинок. І, звичайно ж, благодійність. Не випадково, що і сам медіа-конкурс проходив під гаслом «Поспішай творити добро», спонукаючи журналістів своїми публікаціями заохочувати українців до волонтерства та благодійництва.

Наприкінці фестивалю відбулася церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Поспішай творити добро». Подарунки та сертифікати на ще одне відвідування курорту «Буковель» вручав особисто Олександр Шевченко.

— Спільно з “Фондом Олександра Шевченка” ми ініціювали конкурс журналістських матеріалів «Поспішай творити добро» і хочемо привернути увагу до реальних справ, які реалізуються благодійними фондами та окремими меценатами в різних регіонах України, — підкреслила Людмила Ольховська. — Важливо пам’ятати, що добрі справи – це значний внесок у долю країни і долю кожної людини. Недарма говорять, що є «закон карми» – добро повертається тому, хто тримає своє серце відкритим до чужої біди.

У конкурсі брали участь всі види ЗМІ. Матеріали приймалися та розглядалися в 3-х номінаціях: публікація в друкованому ЗМІ; онлайн-публікація та радіоматеріал; відеоматеріал. У кожній з номінацій були визначені 1, 2 та 3 місця. За 1 місце переможці отримали путівку до «Буковелю» на 6 днів для 4 співробітників, за 2 місце – довгий вікенд – поїздка на 4 дні для 4 співробітників, а за 3 місце – вікенд для 2 осіб від редакції.

Десять редакцій отримали також заохочувальні відзнаки — сертифікати на перебування у Буковелі..

Церемонія нагородження та окремі сюжети фестивалю дивіться в окремих відеопублікаціях у нашому виданні (розміщуватимуться періодично до 10 грудня ц.р.).

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?