Волонтерство – найкоротший шлях до успіху

Сьогодні в Україні вже нікого не здивуєш популярністю волонтерського руху. Хоча волонтерство в Україні здобуває неймовірних та унікальних результатів, з кожним днем це явище стає невід’ємною і природньою часткою нашого життя, особливо для молоді.

Чому це так популярно, чому це так круто? На це й не тільки питання давали відповідь учасники міт-апу «Твої можливості» у Чернігівському обласному молодіжному центрі, де 5 грудня відбувалися урочистості з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера.

Звичайно ж, такий день не міг відбутися без привітання та подяки тим, хто присвятив волонтерській діяльності своє життя і здобув найвищих результатів. Тому перша частина заходу була присвячена церемонії нагородження волонтерів від Чернігівської облдержадміністрації, Чернігівської районної ради, військ оперативного командування «Північ» та Чернігівського обласного молодіжного центру.

Після урочистої частини розпочалася презентація можливостей для розвитку та самореалізації у волонтерському русі для молоді. Організації громадянського суспільства, серед яких були навіть організації міжнародного рівня розповіли учасникам про переваги й можливості, які відкриває волонтерство, наявні проекти та освітні програми для молоді, а також лайфхаки, як за допомогою волонтерських програм не тільки творити добрі справи, а й подорожувати світом!

До участі у заході долучилися 12 організацій, серед яких:

* ГО “Громадське телебачення: Чернігів”

* ГО “Еко Місто”

* ГО “Голос батьків”

* ГО “Чернігівська МЕРЕЖА”

* ГО “Центр допомоги “Чернігів”

* ГО “ВСК “Північний корпус”

* ГО “Крок до тварин”

* ГО “Юнацький корпус”

* ГО “Лабораторія Ініціативної Молоді”

* GLOBAL YOUTH

* Peace Corp USA

* Молодіжний центр м. Прилуки

Завершальним етапом вечора стало неформальне спілкування за філіжанкою гарячого напою зі смаколиками, де вже кожен міг отримати для себе більш детальні відповіді на запитання, що виникли та за бажанням долучитися до діяльності організації, що зацікавила найбільше в якості волонтера.

Окремо варто зазначити і про ті можливості для молоді, які пропонує Чернігівський обласний молодіжний центр, який постійно проводить різноманітні заходи для підвищення навичок лідерства, громадянської активності, комунікацій, проектного менеджменту, влаштовуються вечірки.

Молодіжний центр – це діалоговий майданчик для молоді і старт для реалізації ініціатив. На базі центру відкрито креативний музейний простір «Арсенал Ідей Україна. Чернігів», тут можна також поглибити навички спілкування з англійської та французької мови, долучитися до дебатного клубу, клубу анонімних волонтерів або любителів патріотичного кіно. А можна просто кожної п’ятниці приходити і дивитися кращі стрічки зарубіжного та вітчизняного кіно, рамках проекту «АРТХАУС ТРАФІК». Всі заходи і послуги молодіжний центр надає безкоштовно.

Тому приходьте і переконайтеся, що волонтерство дає можливість не тільки робити добрі справи, а й створює найкоротший шлях до успіху. А шлях до успіху – це шлях до щастя!

Марина Забара

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?