В оперативному командуванні «Північ» — новий навчальний рік

Постановкою пріоритетних завдань і традиційно обов’язковим навчанням з техніки безпеки розпочали новий навчальний рік військові частини ОК «Північ» та власне управління.

Командувач військ оперативного командування генерал-майор Валерій Залужний визначив основні завдання з підготовки, а саме: підтримання високого рівня навченості особового складу, готовність до ведення бойових дій у складі Об’єднаних сил, трансформація системи управління до прийнятої в провідних арміях світу та країнах НАТО.

— Курс Збройних Сил України на інтеграцію з кращими арміями світу лишається незмінним, тому ми маємо постійно підвищувати навченість особового складу та злагодженість підрозділів, опановувати сучасні методи ведення бойових дій, планування та виконання завдань за призначенням, управління військами, — визначив генерал-майор Валерій Залужний.

Він наголосив на неухильному дотриманні заходів безпеки та карантинних приписів під час проведення навчань.

— Російська агресія не припинилась, епідемія COVID-19, на жаль, теж ще триває, тож ми мусимо враховувати це при плануванні і проведенні заходів з підготовки, — зазначив командувач військ ОК “Північ”.

Власне новий навчальний рік у підпорядкованих військових частинах оперативного командування «Північ», зокрема в Чернігівському гарнізоні, розпочався з занять із заходів безпеки під час проведення навчань у ході бойової підготовки та повсякденній життєдіяльності.

Навчання для військовослужбовців управління оперативного командування були організовані на восьми навчальних місцях. Це надання невідкладної медичної допомоги при травмах, пораненнях, отруєннях, евакуація постраждалих членів екіпажу з бойової машини; дотримання заходів безпеки під час поводження зі зброєю, бойовими гранатами та імітаційними засобами під час навчань та стрільб; заходи безпеки під час дій на автомобільній, бронетанковій техніці та озброєнні тощо.

Особисто перевірив хід проведення занять командувач військ ОК «Північ» генерал-майор Валерій Залужний, який наголосив на неухильному дотриманні заходів безпеки, збереженні життя та здоров’я підлеглих.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?