У Чернігові оголосили «війну» двом нардепам

Всеукраїнське Об’єднання Добровольців оголошує війну двом «новообраним» народним депутатам. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук керівник регіонального осередку Всеукраїнського об`єднання добровольців Вадим Йовенко.

Лідер громадської організації впевнений, що Приходько та Давиденко, «об’єднавшись разом, хочуть продовжити свої брудні справи і у новому парламенті, використавши нову владу, якій довіряємо ми і довіряють мільйони українців».

Саме тому Вадим Йовенко від імені своєї організації закликає «всіх звернути на це увагу та не дати Борису Приходьку та Валерію Давиденку знищити країну та економіку».

Громадський активіст переконаний, що саме вищезазначені особи сприяли знищенню окремих банків, займалися незаконними, на його думку, діями, які можна віднести до протиправних.

Вадим Йовенко заявляє, що у його команди є всі докази причетності цих осіб до брудних технологій у фінансово-банківській сфері. «Для нової влади подібні персони під одним куполом – це виклик і водночас екзамен», — зазначає активіст.

Вадим Йовенко, пряма мова:

«Нагадаємо всім, що Борис Приходько проходить підозрюваним у справі з розкрадання державного майна в особливо великих розмірах – більше 2 млрд грн Брокбізнесбанком. Судове засідання по даній справі має відбутися 11 вересня. У схемі брали участь пані Гонтарева та пан Давиденко. Останній наразі хизується своєю близькістю до представників нової влади і впевнений, що справу замнуть. Більше того, Валерій Давиденко розпочав рух з просування своїх кадрів на керівні посади в органи влади, в тому числі на голову Чернігівської ОДА та керівників правоохоронних органів.

Всеукраїнське Об’єднання Добровольців має на меті допомогти всенародно обраному Президенту Володимиру Зеленському змінити країну і позбавити її від таких злочинних кадрів. Адже десятки мільйонів українців зробили свій вибір за оновлення влади і країни та за очищення її від представників старого режиму, уособленням якого є ці два пройдисвіти: Борис Приходько і Валерій Давиденко.

Вже зараз ми готуємо матеріали громадського розслідування, що вже незабаром стануть надбанням суспільства та правоохоронних органів.

Борис Приходько має сидіти не у Верховній раді, а за ґратами, а його поплічники відповідати за скоєне згідно закону!»

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?