Світ іде дорогою до глобального конфлікту

Як тільки конфлікт у Сирії досягне протистояння на рівні США-Росія, ситуація на україно-російському фронті загостриться.

Про це в ефірі «5 каналу» заявив український політик, екс-віце-прем’єр-міністр Роман Безсмертний, коментуючи намір США завдати ракетного удару у відповідь на хімічну атаку сирійського режиму проти мирного населення.

«В мене не було сумніву від самого початку, коли з’явилася інформація про застосування хімічної зброї у Сирії, що буде відповідь. Ситуація після подій у Лондоні була абсолютно відкритою, на порядку денному стояв лише пошук приводу. І цей привід став занадто трагічним, щоб на нього не реагувати», – зазначив він.

Політик переконаний, що вбивство у Сирії дітей, літніх людей, жінок не має пройти безкарно.

«Якщо це залишати без реакції, покласти цьому край не вдасться. Тому Трамп абсолютно чітко каже: ми вже двічі влучили у вас, бо ви це творили. Якщо ви не хочете, щоб це сталося втретє, швидко ідіть звідти. Хтось може списати це на його характер, але в системі, в якій сьогодні знаходиться Трамп, ні в Твіттері, ні у Фейсбуці ніщо просто так не з’являється», – вважає він.

Безсмертний пояснив, що досі в Сирії не було відкритого протистояння по лінії Москва-Вашингтон. Там існував конфлікт і «битва цивілізованого світу проти сирійського режиму, який на рівні консультантів підтримує Росія». Навіть від армії Вагнера як звичайних найманців формально і юридично Росія може відхреститися.

«Але як тільки конфлікт у Сирії досягне протистояння США-Росія, температура на україно-російському фронті буде підніматися дуже швидко. Це видно у прикордонній зоні по підготовці оперативно-тактичних дій російської сторони по доформуванню Південної групи військ. Українській армії треба готуватися до цього, розуміючи прекрасно, що ці речі пов’язані», – сказав він.

На його думку, світ іде дорогою до глобального конфлікту. Назрів час сильним світу цього сісти на стіл переговорів та виробити нові правила світового порядку, аби уникнути ще більших жертв.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?