«Русская зіма» в Україні. Перший етап зірвався

Генеральний прокурор Юрій Луценко надав оперативні відео та аудіоматеріали у Верховній Раді стосовно діянь команди Міхеїла Саакашвілі. 

Очільник прокуратури зазначив, що «права рука» Саакашвілі — Д. отримав кошти від представника російського бізнесмена Сергія Курченка.

Про це народним депутатам було також продемонстровано відео.

Юрій Луценко назвав кілька прізвищ народних депутатів, які, на думку Генпрокурора, працюють не на українську державу.

«Треба припинити працювати на Кремль», — зазначив Юрій Луценко.

Також доповідач вказав на те, що операція ФСБ РФ, принаймні, її перша фаза, з активізації масових заворушень у Київі в даний час,  зірвана.

«Ми змогли усунути небезпеку розвитку силового сценарію. Думаю, що спецслужбам треба подякувати за спокій на вулицях Києва і нейтралізацію московського плану «російської зими» в Києві»,  — сказав Луценко.

Напередодні виступу Юрія Луценка у ВР, народний депутат від БПП Сергій Березенко (м.Чернігів) запевнив, що генпрокурор Юрій Луценко зробить «сенсаційні» заяви по цій справі.

«Ми попередньо знаємо, що сьогодні розкриті СБУ, ГПУ джерела фінансування так званого «Міхо-Майдану«. Я думаю, що ті люди, які фінансують цей Майдан, будуть серйозним сюрпризом як для преси, так і для всієї України», — сказав Березенко.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?