Пройшов крізь вогонь і веде за собою легіони українців

На благо України. Нагорода Віктора Погуляя.

Віктор Погуляй – відомий автор та виконавець власних патріотичних пісень, котрий мешкає в Прилуках. За манерою виконання своїх творів його називають «українським Висоцьким». Погуляй – учасник Революції Гідності, був на Майдані від першого до останнього дня й постійно створював нові пісні українською, десятки разів, на прохання друзів, співав перед бойовими побратимами. Тепер він правдиво пише про війну на Донбасі; а ще викриває корупцію і бюрократизм наших недолугих чиновників; висміює лицемірство, заздрість та зажерливість. І все це – іронічно, з гумором, душевно, довірливо. Хочеться слухати! Нарешті з’явився по-справжньому народний митець, який пише про сьогодення. Чесний і переконливий. Той, хто пройшов крізь вогонь і нині веде за собою легіони шляхетних українців.

Віктор Погуляй (ліворуч) із друзями

Нещодавно Віктор Погуляй повернувся з Луцька, де відбувся великий відроджений фестиваль авторської пісні «Оберіг».

Віктор Погуляй з легендарним Валерієм Мареничем

У гала-концерті виступали як конкурсанти, так і уславлені барди України. Співав, зокрема, легендарний Валерій Маренич – народний артист України, учасник знаменитого тріо Мареничів, нині автор-виконавець.

Гран-прі фестивалю отримав талановитий Зіновій Медюх, учасник Революції Гідності. А нашого земляка Віктора Погуляя нагороджено дипломом глядацьких симпатій. Що ж, дуже почесна відзнака! До речі, раніше обдарований та патріотичний прилучанин за свою подвижницьку діяльність став лауреатом Міжнародної літературної премії ім. Григорія Сковороди «Сад божественних пісень» та членом Міжнародної літературно-мистецької Академії України.

Віктор Погуляй — учасник гала-концерту

Віталій Леус

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?