Про популізм і реальні обіцянки розповіли у Чернігові

За кого віддати свій голос? Фахівець зі столиці проаналізував програми і заяви топ-5 лідерів перегонів.

Медійні меседжі всіх стосуються п’яти головних проблем України: «війни і миру», подолання бідності, міграції, боротьби з корупцією, забезпечення прав і свобод громадянина. У програмі й заявах кожного з кандидатів наявні елементи популізму. Обіцянки багатьох кандидатів виходять далеко за рамки повноважень Президента України або прямо суперечать міжнародним угодам, які взяла на себе наша держава.

Про це йшлося під час прес-конференції на тему «Ноу-хау виборів-2019: обіцянки, маніпуляції, психологічні атаки на виборця», що відбулася 28 березня в Чернігівському прес-центрі «Чиста політика» з ініціативи ГО «Український Центр суспільного розвитку».

«Елементи популізму наявні в меседжах усіх кандидатів, найбільше — саме в лідера перегонів. Йому найлегше обіцяти розв’язання всіх проблем, адже він ніколи не був у владі. Водночас його програма — по суті, компіляція вдалих меседжів своїх опонентів. Тоді як реалістичність їх швидкого втілення викликає сумніви, адже багато з обіцянок потребують ухвалення нових законів, кардинальну зміну податкової системи і навіть внесення змін у Конституції. Складно уявити, як це можливо зробити принаймні в перші 100 днів президентства без підтримки парламенту», — говорить експерт ГО «Український Центр суспільного розвитку» Євген Кузик.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?