Ось як президент поспілкувався з Захисниками країни

Українці гнівно відреагували на діалог Президента України Володимира Зеленського з бійцем ВСУ в Золотому, зазначивши, що така поведінка гаранта не відповідає статусу.

26 жовтня глава країни прибув з візитом на Донбас, де зустрівся з захисниками. Так, в ході зустрічі між главою держави і воїном ЗСУ на ім`я Денис розгорілася дискусія, під час якої президент, відповідаючи на запитання, чи планує він зустрітися з учасниками акції «Ні капітуляції», грубо відкинув пропозицію.

«Послухай, я президент цієї країни, мені 42-й рік. Я ж не лох якийсь, я тобі прийшов і сказав: зброю прибери. Ти мені не переходь на акції. Я хотів побачити в очах розуміння, а побачив хлопця, який вирішив, що перед ним якийсь лопух стоїть і переводиш мене на іншу тему», — зокрема заявив Зеленський.

У мережі миттєво відреагували на слова президента, накинувшись на нього з критикою: «Ох * еть !!! І це президент??? Людина, яка не дає ні задати питання, вислухати думку опонента до кінця, ні коректно відповісти без блатної розпальцівки. Слів немає, одні думки. Зате зрозуміло, без зайвих слів, хто такі 73%»,«Таке враження, що пацан на стрілку приїхав. Розмовляє як бидло якесь. Ні якої поваги до воїнів. Шут!», «Тільки що ми побачили виступ артиста в ролі президента. Хочу вам сказати, що дуже поганий виступ. Він був хр*новим артистом, таким він є і президентом. Добре, що рояль з собою не притягнув», «Чому ти? Може треба репетитора найняти, щоб навчив елементарні правила етики?!», — обурилися українці.

Ось який діалог відбувся між президентом і добровольцем:

— По всей Украине были акции…, — рассказывает доброволец.

— Где? — переспросил Зеленский.

— В Николаеве внимаемый губернатор там вышел, чтобы передать вам сообщение, что люди, которые собирались на эти акции «Нет капитуляции» хотят конструктивно с вами пообщаться. Ваши обещания мы все слышали… мы бы хотели это все обсудить, неформилизировать, чтобы потом не было как у Петра Алексеевича…

— Ты со мной хочешь формализировать отношения?

— Меморандумы…

— Я с тобой?

— Не я с вами, а все люди, которые в этом процессе, которые болеют за Украину.

— Ты о чем сейчас? Какая капитуляция? Я пришел тебе сказал оружие убери, а ты переводишь стрелки, — сказал Зеленский.

— Я вам второй момент говорю. Я вас услышал и сказал …

— Ты мне вообще не можешь никаких ультиматумов озвучивать. Ты меня не понял. Нам зайти оружие забрать? Я не понимаю, чем мы сейчас закончим, пацаны.

— Мы нормально общаемся. Никто вас ни… — говорит доброволец.

— Ни что?

— Вам передали, что происходило в Украине.

— Кто мне передал? Я ж говорю, ты мне скажи кто.

— Так я ж вам говорю по Украине были акции!

— Денис, по Украине вчера прошел дождь. Где акции, кто мне что передал? Говори, давай, – настаивал Зеленский.

— Я ж вам говорю, люди хотят встречи с вами.

— Какие люди? Фамилию ты мне можешь сказать или нет? Что ты все время весь день…

Джерело

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?