Нардепа Полякова «замовили» кримінальному авторитету

28 жовтня під час засідання пропрезидентської фракції у Верховній Раді, народний депутат Антон Поляков у присутності Президента України Володимира Зеленського заявив про те, що один з нардепів «замовив» його кримінальному авторитету.

Про це сам Антон Поляков повідомив журналістам після засідання фракції.

Парламентар здивований, що глава держави «не в курсі» питання щодо невдоволення генпрокурором Русланом Рябошапкою.

Нагадаємо, що кілька депутатів вимагають від Руслана Рябошапки, аби він вніс у Верховну Раду представлення на зняття депутатської недоторканності з іншого народного депутата від Чернігівщини Бориса Приходька, який «вкрав 2 мільярди гривень і просто не з’являється на судові засідання, тому що він депутат». Через те, що від генпрокурора до цього часу — жодної реакції, Антон Поляков ініціював збір підписів за можливість розгляду питання у Верховній Раді стосовно усунення з посади діючого генпрокурора.

Антон Поляков повідомив Зеленському, що він «просив Голову Верховної Ради терміново виготовити підписні листи на висунення недовіри Генпрокурору депутатами. Дуже багато депутатів готові поставити свій підпис за бездіяльність пана Рябошапки. Але пан Розумков чомусь не поспішає їх видавати».

Як зазначив Антон Поляков, саме через те, що він зачепив інтереси нардепа Приходька, один з його партнерів по бізнесу «замовив» Полякова «одному з кримінальних авторитетів за його «тиск» на Генпрокурора».

За словами парламентаря, високопосадовець, який повідомив Полякову про «замовлення», настійливо порадив написати заяву для надання державної охорони.

Антон Поляков зазначив, що Президент пообіцяв розібратися в цій ситуації.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?