На вулицях Чернігова знову з`являться катальпи

Коли з’являться на вулицях Чернігова катальпи, які минулого року приємно дивували чернігівців та гостей міста? 

За словами інженера садово-паркового господарства Ольги Відковської, катальпи перезимували добре й вже потихеньку відновлюють листя. Планується вивезти їх на вулиці обласного центру вже в найближчі дні.

Щодо місць, в яких будуть встановлені ці рослини, то побачити катальпи можна буде там же, де й минулого року: на пр. Миру біля «Будинку книги» та на перехресті біля Головпоштамту, на перехресті пр. Миру та вул.Коцюбинського, а також на вул.Серьожникова.

— Ці красиві деревця в дерев’яних ящиках ми плануємо розміщувати там, де через певні обставини важко зробити озеленення традиційним способом – висадивши рослини у відкритий грунт, – пояснює директор КП «Зеленбуд» Роман Старіков. – Зокрема, там прокладені підземні комунікації або, навпаки, росту звичайних дерев заважають чи то лінії електромереж, чи то якісь будівлі, широка пішохідна частина вулиці або необхідність розширити місце для паркування автомобілів.

Збільшувати кількість катальп на вулицях Чернігова працівники КП «Зеленбуд» поки що не планують.

Жителі та гості нашого обласного центру, напевно, звернули увагу й на величезну кількість різнокольорових квітів, які на початку травня розквітли в парках і скверах. Це результат старанної праці робітників КП «Зеленбуд». Більш сучасним став дизайн клумб на Алеї героїв і в сквері біля пам’ятника Богдану Хмельницькому.

Як повідомив Роман Старіков, зараз у місті квітнуть луковичні рослини (тюльпани, гіацинти, нарциси, крокуси та мускарі), а також віола. Загалом восени їх було висаджено близько 110 тисяч. На зміну луковичним прийдуть однорічні рослини.

Цього року в місті над Десною вперше квітнуть сакури на вузькому бульварі (від Красної площі вниз), біля пам’ятника воїнам-афганцям і на пр.Миру на ділянці від Валу до Красної площі, в сквері біля памятника Богдану Хмельницькому. До речі, тут, у сквері, заплановано висадити саджанці магнолії. Тож наше місто стає ще більш красивим, яскравим, охайним і привабливим.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?