Маневри з бойовою стрільбою — на Чернігівщині

На Чернігівщині на базі загальновійськового полігону оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України розпочались тактичні навчання з бойовою стрільбою частин та підрозділів артилерії.

Легендою навчань передбачається підтримку загальновійськових частин у веденні стабілізаційних дій у визначеній зоні. Крім того у ході нарощування обстановки та за зміною тактичних задач командирам доведеться самостійно вести бойові дії за виявленими цілями та приймати рішення на ураження противника.

Загалом до заходу буде залучено декілька військових частин, які відповідно до загального сценарію навчання будуть задіяні на різних його етапах і діяти у спільних інтересах до єдиного задуму.

Військами упродовж 3-х днів, як вдень так і вночі, будуть відпрацьовані тактичні та вогневі завдання з ураження противника у різних видах бою. Окремими завданнями визначається подолання водної перешкоди, ведення розвідки у різні способи та ведення контр батарейної боротьби. Слід зазначити, що практично будуть відпрацьовані питання виявлення та знищення підрозділів противника із застосуванням вогневих контурів, які були вдало апробовані у минулому році в районі проведення Операції об’єднаних сил.

Окрім артилерійських підрозділів до участі у навчанні будуть задіяні також розвідувальні підрозділи та підрозділи оперативного забезпечення.

Віталій Кирилов

оперативне командування “Північ”

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?