70-річний пенсіонер із Чернігова — справжній тимурівець

На початку березня Чернігів замело снігом. Працівники комунальних служб працюють майже цілодобово без вихідних. Але вони встигають розчищати сніг, як правило, на дорогах та основних тротуарах — там, де більше людей.  Але у кожному дворі житлових масивів є доріжки, які для своєї зручності самі перехожі протоптують. І от зараз ці стежки, звичайно, ніхто з комунальників не очищує від снігу, бо не впораються.

В районі вулиць Пухова та Белова мешкає пенсіонер, який постійно, як тільки-но випаде сніг, береться до справи. Лопатою він розчищає довжелезні доріжки та й ще надає їм привабливого вигляду — робить їх рівненькими та красивими.

А звати літнього чоловіка Олексій Андрійович Любенко. У січні йому виповнилося 70 років. Служив весь час в органах внутрішніх справ — полковник міліції у відставці. Чорнобилець І категорії, інвалід ІІ групи. У свій час займався, окрім футболу, підводним полюванням. Нині — на заслуженому, як то кажуть, відпочинку, а насправді — без діла не сидить. Окрім такої «громадської» роботи, як розчищення доріжок від снігу, обробляє разом зі своєю дружиною-пенсіонеркою аж п’ять городів, які розташовані неподалік мікрорайону вулиці Кільцева.

За таку фізичну роботу пенсіонеру ніхто й нічого не платить, а він сам каже, що працює заради свого задоволення.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?