Знову африканська чума виявлена на Чернігівщині

Неподалік с. Грабівка Куликівського району Чернігівщини виявлено ДНК-вірус африканської чуми свиней.

Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

До таких висновків спеціалісти дійшли після результатів дослідження патологічного матеріалу, доставленого до Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи. У двох пробах патологічного матеріалу, відібраного від 2-х свиней, які загинули на території колишньої ферми, був знайдений вірус (звіт про результати дослідження № 002016 п.м./18 від 06.03.2018р.).

Наказом Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області створено комісію для проведення епізоотичного розслідування та вжиття заходів щодо недопущення розповсюдження збудника АЧС.

Детальна інформація про результати епізоотичного розслідування, як повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Чернігівській області, буде оприлюднена після його проведення.

Наразі проводиться епізоотичне розслідування даного випадку та готуються матеріали до проведення засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Куликівській районній державній адміністрації, розробляється план заходів та проводяться організаційні заходи по ліквідації та недопущення розповсюдження вірусу африканської чуми свиней.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?