Жінки Чернігівщини запрошують до себе і чоловіків

«Спілка жінок Чернігівщини» святкує 25-річчя та запрошує на Форум

Формат святкування 25-ої річниці ГО «Спілка жінок Чернігівщини» буде особливим – з цієї нагоди 4 жовтня в нашому обласному центрі проходитиме жіночий Форум. В його роботі візьме участь голова ГО «Спілка жінок України» Леокадія Герасименко.

У рамках Форуму відбудуться панельні дискусії на важливі теми: «Жіночі громадські організації: солідарність, лідерство, менторство, просування жіночих ініціатив», «Жінки, мир та безпека» (мова йтиме про роль жінок у забезпеченні миру та проведенні миротворчих акцій, проблеми жінок-військовослужбовиць), «Успішні жінки – успішні громади!» (про подолання жінками перешкод та суспільних викликів у місцевих громадах), «Розширення економічних можливостей і прав жінок. Жінка і бізнес» (за участю успішних бізнес-леді).

— Департамент сім’ї, молоді і спорту Чернігівської ОДА разом з органами місцевого самоврядування та ГО «Спілка жінок Чернігівщини» проводять цілеспрямовану і послідовну роботу для просування та утвердження гендерної рівності, захисту прав жінок, – розповідає незмінна голова ГО «Спілка жінок Чернігівщини» Ірина Дорожкіна. —  Ми працюємо над виконанням Державної програми «Жінки, мир, безпека» та впровадженням в життя Обласної програми реалізації Концепції державної соціальної програми «Забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків на період до 2021 року».

Зокрема, за ініціативою активних жінок Чернігівщини та за підтримки державних органів влади та місцевого самоврядування щороку проводяться такі дієві заходи:

– обласні науково-практичні конференції«Жінки Чернігівщини: історія і сучасність»;

–    обласні жіночі Форуми; круглі столи, прес-конференції;

–       обласний щорічний ярмарок «Що може жінка»  (15 років);

–       Чернігівський міський конкурс«Жінка року» (20 років);

–       Чернігівський обласний конкурс«Жінка року» (10 років);

–       Регіональна інформаційно-просвітницька акція «Жінки, знайте свої права!»;

–       щорічна всеукраїнська акція «16 днів проти гендерно-обумовленого насильства»;

–       тренінги і навчальні програми з гендерної освіти.

Міські і районні організації ГО «Спілка жінок Чернігівщини» реалізують проект: «Активна жінка – успішна громада».  Представники Президії ГО «Спілка жінок Чернігівщини» провели зустрічі з активними жінками у восьми об’єднаних територіальних громадах і працюють над створенням жіночого активу в ОТГ.

— Наші спільні зусилля спрямовані на подолання гендерного насильства, на недопущення дискримінації за ознакою статі, — наголошує Ірина Дорожкіна. – Ми прагнемо забезпечити рівну участь жінок і чоловіків у прийнятті суспільно-корисних рішень, ведемо активну просвітницьку діяльності у цій сфері, адже маємо на меті розбудову гармонійного, гендерно-збалансованого суспільства.

Важливим напрямком діяльності ГО «Спілка жінок Чернігівщини» залишається підтримка жінок-підприємниць, для цього створені відокремлені підрозділи Асоціація майстрів і Асоціація підприємниць. У співпраці з ОДА, міською радою проводяться семінари, тренінги, конференції, ярмарки для розвитку жіночого підприємництва. Ще один нагальний напрямок – залучення жінок до політичної діяльності, їх просування в депутатський корпус.

— Наша організація хоче бачити жінку Чернігівщини вільною, незалежною від обставин життя, рівною у своїх правах з чоловіком, духовно багатою, розпрямленою для високих злетів, щасливою матір’ю та дружиною, — підсумовує Ірина Дорожкіна.

Запрошуємо на жіночий Форум усіх зацікавлених представників ЗМІ та громадськості! Дата проведення: 4 жовтня. Початок заходу – о 10.00, тривалість – до 15.00.

Місце проведення: підприємство «Навчально-методичний центр» Федерації профспілкових організацій Чернігівської області (м. Чернігів, вул. Шевченка, 105 –, А).

Контакти: Олена Пекуровська, 097-250-30-56

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?