Запрацювала нова система отримання паспортів

Очільниця УДМС України в Чернігівській області Ксенія Лук’янець провела брифінг для представників засобів масової інформації області на тему: «Запровадження в Управлінні Державної міграційної служби України Чернігівщини онлайнсервісу «Електронна черга» на оформлення закордонних паспортів та ID-карток».

Розпочинаючи захід Ксенія Лук’янець озвучила підсумки роботи Управління у 2017 році:

«Минулий рік був насичений, складний, але водночас і плідний, – робота тривала в усіх напрямках, і щодо поліпшення рівня якості надання адміністративних послуг, і щодо забезпечення комфортних умов їх надання. Результат говорить сам за себе.

У 2017 році до  Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області зверталося удвічі більше бажаючих отримати закордонний паспорт, ніж попереднього року.

Підрозділами цієї служби видано протягом року майже 60 тисяч паспортів для виїзду за кордон та 30 тисяч ІД-карток,  тоді як у 2016 –му — майже тридцять тисяч закордонних паспортів та біля 24-х тисяч  паспортів громадянина України. На цьому наголосила  під час прес-конференції 12 січня очільниця Управління ДМС України в Чернігівській області Ксенія Лук’янець.

Керівник міграційної служби Чернігівщини повідомила журналістам про запровадження з цього року абсолютно нового сервісу, який дозволяє перейти на новий рівень обслуговування населення щодо видачі паспортів.

Ксенія Лук’янець висвітлила й питання щодо помилок, які найчастіше допускають громадяни при оформленні документів, скориставшись послугами «Електронної черги».

Представники ЗМІ також ознайомилися з порядком запису через «електронну чергу» за допомогою терміналу та поспілкувалися із відвідувачами, які вже записалися на оформлення паспорта через сайт Державної міграційної служби України.

Очільниця міграційного обласного управління Ксенія Лук’янець повідомила присутнім, що незабаром Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області запрацює абсолютно по-новому. Зміниться не лише сам характер  діяльності відомства, а й уся робота здійснюватиметься зовсім в інших умовах.

Завідуюча сектором Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області Вікторія Сенюк  розповіла про окремі особливості у діяльності міграційного відомства Чернігівщини.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?