Залишки пам’ятника Леніну у Чернігові знищать!

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 4 грудня на своєму засіданні вирішив не залишати рештки пам’ятника Леніну в центрі Чернігова. 

Про це щойно повідомили в прес-службі Чернігівської міської ради.

«Відповідно до статей 29, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з необхідністю проведення підготовчих робіт для спорудження Меморіалу Захисників України на площі Героїв Небесної Сотні та прилеглій до неї території, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Провести демонтаж п’єдесталу бетонного, облицьованого  лабрадоритом, висотою 2,5 м, та підходів до нього, вимощених гранітною брекчією, що розташований на бульварі по проспекту Миру від проспекту Перемоги до вул. Івана Мазепи у м. Чернігові.

2. Управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради забезпечити демонтаж. Після проведення демонтажу передати за актом приймання-передачі комунальному підприємству «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» Чернігівської міської ради на зберігання демонтований облицьований лабрадорит та гранітну брекчію.

3. Комунальному підприємству «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» Чернігівської міської ради забезпечити прийняття, належне зберігання і облік переданих матеріалів.

4. Управлінню патрульної поліції у м. Чернігові  забезпечити організацію громадського порядку при проведенні демонтажу.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Черненка А. В.» – таке рішення прийняв виконком Чернігівської міської ради щойно.

Воно було підтримане одноголосно.

Як відомо, ініціатором рішення став Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. На засіданні виконкому він назвав такий крок логічним, а збереження залишків пам’ятника Леніну після повалення його фігури – нонсенсом.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?