Забив до смерті свою дружину

За нанесення умисних тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть дружині, винуватого засуджено до 9 років позбавлення волі.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Чернігівської області.

Вироком Менського районного суду місцевого жителя визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого).

У судовому засіданні прокурором доведено, що у січні 2018 року колишній учасник бойових дій, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, знаходячись за місцем свого проживання у с. Березна, Менського району, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, наніс 11 ударів ногами та руками в область голови та тулубу, також ножем 7 різаних ран обличчя, грудної клітини, кінцівок власній дружині.

У подальшому, внаслідок набряку головного мозку, який виник в результаті внутрішньочерепної травми, потерпіла померла у Менській центральній районній лікарні.

Врахувавши позицію прокурора щодо суспільної небезпеки злочину, вчинення його у стані алкогольного сп’яніння, з особливою жорстокістю суд призначив покарання у вигляді 9 років позбавлення волі.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?