Забороненим знаряддям наловили риби на 10 тис. грн

Чернігівський рибоохоронний патруль затримав браконьєрів – таким чином викрив порушення зі збитками на понад 10 тисяч гривень.

Першого листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем спільно з працівниками Нацполіції під час рейду водоймами Куликівського району зафіксовано факт порушення.

На озері поблизу с. Авдіївка затримано двох чоловіків, які здійснювали лов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову.

У порушників вилучено сітку «бредень» та рибу в такій кількості: карась сріблястий – 3 шт., щука – 31 шт., лин – 1 шт. та плітка – 2 шт. Збитки, завдані рибному господарству внаслідок незаконних дій громадян, склали 10 880 грн.

Складені протоколи про адміністративне правопорушення буде направлено до Куликівського районного суду Чернігівської області для притягнення правопорушників до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Управління Держрибагентства у Чернігівській області закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Якщо ви помітили порушення – прохання оперативно повідомляти на телефони «гарячої лінії» відомства: (099) 112-13-44 та (0462) 93-75-57.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?