За риболовлю на озері забив до смерті

Триває судовий розгляд за фактом умисного нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого.

Про це повідомляє Суспільний кореспондент з посиланням на інформацію Сосницького відділу Менської місцевої прокуратури.

Сосницьким відділом Менської місцевої прокуратури Чернігівської області здійснюється процесуальне публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно жителя Сосницького району за фактом умисного нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України), вимаганні, поєднаному з насильством, небезпечним для життя особи (ч. 3 ст. 189 КК України), та умисному нанесенні легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткочасний розлад здоров’я (ч. 2 ст. 125 КК України).

У травні 2018 року один з жителів Сосницького району, перебуваючи біля озера «Бернадське», що на території Чорнотицької сільської ради, умисно заподіяв одному з потерпілих – місцевих жителів — легкі тілесні ушкодження, що спричинили короткочасний розлад здоров’я, а іншому – тяжкі тілесні ушкодження, від яких останній помер за місцем проживання.

При цьому, із застосуванням насильства вимагав у одного з потерпілих грошові кошти у сумі 10 000 грн за нібито нанесену йому матеріальну шкоду за браконьєрські дії на території озера «Бернадське».

Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні перебуває на розгляді в Менському районному суді, зловмисник свою вину визнав частково.

Санкція ч. 2 ст. 121 та ч. 3 ст. 189 КК України передбачають покарання до 10 років позбавлення волі.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?