За побиття людини — у «дурку»

Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 296 КК України (грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю).

Про це повідомляє Суспільний кореспондент з посиланням на інформацію прокуратури Чернігівської області.

Як з’ясувалося, у вересні минулого року, перебуваючи біля магазину «Євротоп» у стані алкогольного сп’яніння, підозрюваний почав безпричинно душити перехожого, штовхнувши його на асфальтне покриття. Потерпілий намагався втекти, однак чоловік продовжував його душити та наносити удари.

В результаті хуліганських дій особи, потерпілому заподіяно тілесні ушкодження у вигляді синців, забиття м’яких тканин та численних саден.

Відповідно до висновку судово-психіатричноїї експертизи, під час вчиненого, внаслідок вживання психоактивних речовин чоловік був позбавлений здатності усвідомлювати свої дії та керувати ними. Йому показане застосування примусових заходів медичного характеру, надання амбулаторної психіатричної допомоги у примусовому порядку.

Відтак, судом задоволено клопотання прокурора про застосування примусових заходів медичного характеру.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?